KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539199

nr 1553 9199

Gunnar Stålbrand

(1925-2006), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 71x58 cm, yttermått inklusive ram: 85x72 cm

Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 31 juli 2023
kl 20:31:21

29/7 08:36:14 1      300 kr
31/7 10:49:12 2      Vinnande bud

Gunnar Stålbrand

Läs mer om Gunnar Stålbrand